Personal de conducere
Rauca Antoaneta
director
Gyorgy Eniko
director adjunct
Szasz Ferenc
consilier educativ
Personal didactic
<

Numele, prenumele

Funcţia, specialitatea

Grad didactic

Abos Pavel Profesor Educaţie Fizică
I
Andrău Maria Gabriela Profesor Matematică
I
Antal Szabolcs Profesor Educație fizică
Debutant
Barabas Etelka Profesor Limba germană II
Băldean Vasile Profesor Mecanică
Debutant
Berku Diana Profesor limba franceză
Definitivat
Bogosel Constantin Profesor istorie
I
Bordi Letiţia Profesor Tehnic
I
Buscu Ioan Cristian Profesor Matematică
Definitivat
Cătană Elena Profesor Istorie
I
Cârnaţiu Diana Profesor Limba și literatura română
I
Chirilă Vasile Maistru Instructor Auto
I
Comşa Ioan Profesor Limba și literatura română
I
Comşa Lucreţia Profesor Limba și literatura română
I
Ferenczi Levente Profesor Tehnic
I
Filep Gyöngyi Profesor Tehnic
I
Florea Adela Profesor biologie
Definitivat
Fodor Alexandru Profesor Tehnic
I
Fülöp Árpád Profesor Tehnic
I
Ganea Bianca Profesor Chimie
Definitivat
Gliga Cristina Profesor limba și literatura română
Doctorat/I
György Blanka Profesor
Debutant
György Eniko Profesor Tehnic
I
Hădăreanu Siomona Profesor limba franceză
Definitivat
Héjjas Dénes Maistru instructor
Definitivat
Hobai Roxana Profesor geografie
I/Doctorat
Kádár Imola Gyöngyi Profesor Limba Engleză
I
Kusztos Etelka Profesor limba și literatura maghiară
Definitivat
Laczkó Emese Profesor Biologie
I
Manea Imola Andrea Profesor economie
Debutant/Doctorat
Mardale Lucia Profesor Tehnic
I
Mihály Maria Magdolna Profesor matematică
II
Milașcon Angela Corina Profesor Economie
Definitiv
Molnar Miklos Csaba Profesor Religie
Debutant
Nistor Simona Profesor economie
I
Oltean Sorin Maistru instructor
II
Orosz Reka Profesor de limba engleză
I
Pal Karoly Profesor de instruire practică
Debutant
Pescaru Ileana Profesor Economie
Debutant
Podari Lucia Profesor matematica-TIC
I
Popa Maria Profesor Tehnic
I
Popa Vasile Anton Profesor Tehnic
I
Potor Aurel Maistru
I
Presecan Eugenia Profesor Fizică
I
Presecan George Paul Profesor instruire practică
Debutant
Presecan Gheorghe Profesor Fizică
I
Puia Lucia Odetta Profesor
Definitivat
Puni Georgeta Profesor inginer mecanic
I
Rădoiu Eva Profesor Fizică
I
Răduţ Livia Profesor Limba și literatura română
I
Rauca Antoaneta Maria Profesor Tehnic
I
Rauca Cornel Profesor Tehnic
I
Simon Erika Profesor Limba Maghiară
I
Soţan Ruxandra Profesor Limba și literatura română
I
Suceava Cristina Maria Profesor turism servicii
Debutant
Suciu Ionel Maistru
Definitivat
Szász Emese Profesor Matematică
I
Szász Ferencz Profesor Fizică
I
Szekeli Beata Profesor turism servicii
Debutant
Szilágyi Tünde Profesor Geografie
I
Şandor Adriana Profesor Matematică
I
Şerb Paul Profesor TIC
I
Tăuțan Sorin Profesor Tehnic
I
Urzică Liliana Profesor Tehnic
I
Veres Marius Profesor Limba Franceză
Definitivat
Vintilă Horia Profesor Tehnic
I
Voaideș Silvia Profesor limba franceză
II

Personal didactic auxiliar

Numele, prenumele

Funcţia

Gherasim Marinela

Secretară

Hațegan Norica

Bibliotecară

Roșca Letiția Susana

Administrator financiar

Mărginean Cotoară Alina

Secretară

Pescaru Ileana

Laborant

Șerb Paul

Informatician de sistem

Tămășoi Ioan

Administrator patrimoniu

Personal nedidactic

Numele, prenumele

Funcţia

Coman Adrian

Paznic

Covrig Vasile

Paznic

Cozma Pompei

Paznic

Macarie Simona Brîndușa

Îngrijitoare

Muntean Claudia Maria

Îngrijitoare

Olasz Kinga Claudia

Îngrijitoare

Șandor Mariana

Îngrijitoare

Țarca Traian

Paznic

Theil Mirela Marcela

Îngrijitoare